Dobrobyt finansowy zawsze

Dobrobyt finansowy zawsze odgrywał ważną rolę w naszym życiu. Od niepamiętnych czasów nasi przodkowie wierzyli w pewne znaki ludowe, które przyciągały dopływ pieniędzy do rodziny.

Dobrobyt finansowy

Aby pieniądze płynęły, należy przestrzegać tych znaków. Zobaczmy, jakie są te znaki i jak możesz poprawić swoją sytuację finansową?

GŁÓWNE CECHY PIENIĄDZE

Najważniejsze

Najważniejszym znakiem ludowym dotyczącym pieniędzy jest zamiatanie podłogi. Uważa się, że podłogę należy zmieść z drzwi wejściowych, aby nie zmieść wszystkiego, co nabyto w wyniku ciężkiej pracy. Wieczorem w żadnym wypadku nie zamiataj: liście pieniędzy, a wraz z nimi szczęście. Nie możesz używać kilku mioteł w jednym domu: im więcej mioteł, tym więcej zamiatasz swojego bogactwa na różne węgle.

Gwizdanie w domu jest uważane za znak prowadzący do nieuchronnego ubóstwa: w żadnym wypadku nie zaleca się gwizdania, w przeciwnym razie nie będzie pieniędzy. Klucze pozostawione przez noc na kuchennym stole również prowadzą do utraty pieniędzy: zawsze należy się upewnić, że klucze zawsze zajmują należne im miejsce. Puste butelki pozostawione na stole to także oznaka zbliżającego się braku pieniędzy.
Liczyć pieniądze

Istnieje popularna mądrość: pieniądze kochają konto. Mówi się, że kieszonkowe liczy się rano, po południu i wieczorem, więc zawsze są trzymane. A pieniądze na podstawowe muszą być przeliczane na koniec tygodnia roboczego, w piątek, co tydzień. I lepiej jest przeliczyć wszystkie dostępne pieniądze wieczorem dwa razy w miesiącu w dni parzyste. Pieniądze lubią być liczone w nowiu, trzeba być wdzięcznym i powiedzieć „dziękuję”. Musisz liczyć pieniądze z dala od wścibskich oczu, lepiej, jeśli jest to osobny zamknięty pokój, do którego nikt nie wejdzie.

Jeśli pożyczasz od kogoś, lepiej spłacić ten dług rano, przynajmniej po południu, ale nie wieczorem. Pomaga to również sprowadzić pieniądze do kieszeni. Nie możesz wyłożyć pieniędzy na stół i nie możesz ich też policzyć na stole – na przegrane. Nasze babcie obcinają sobie nawet paznokcie we wtorki i piątki: to najbardziej sprzyjające dni na przyciąganie pieniędzy.

ZASADY DOTYCZĄCE PORTFELA

Co daje portfel

Ty, aby można było znaleźć pieniądze, jest bezpośrednio związany z portfelem. Lepiej mieć go stale w portfelu, aby wścibskie oko nie zobaczyło dużego banknotu w postaci jednego papierowego dolara lub euro. Tego rachunku nie można wydać: musi zawsze znajdować się w portfelu jako talizman pieniężny. Wskazane jest przechowywanie różnych walut w różnych oddziałach portfela: ruble powinny być przechowywane z rublami, dolary z dolarami, a euro z euro.

Mówią, że pieniądze idą do pieniędzy. Dlatego lepiej liczyć pieniądze w portfelu częściej. Jednocześnie lepiej mieć portfel w kolorze czerwonym: to czerwony jest uważany za kolor przyciągania pieniędzy. Jeśli jednak nie jest to możliwe, możesz włożyć do portfela małą czerwoną wstążkę. Wszystkie rachunki w portfelu powinny być skierowane w Twoją stronę.

ZWIĘKSZAMY PIENIĄDZE